Barbara Jakubowska +48 601 393 440 | Beata Wolf +48 605 331 096

Krótkoterminowa terapia indywidualna

6 miesięcy, 1 lub 2 razy w tygodniu, sesja 50 minut

Jest to intensywna forma psychoterapii psychodynamicznej skoncentrowana na osiowych problemach i konfliktach pacjentki/pacjenta lub związana z aktualnym kryzysem w życiu osobistym, w związku lub w sferze pracy zawodowej. Pracę terapeutyczną poprzedza jedna lub dwie konsultacje pozwalające rozpoznać i nazwać problem i poznać się wzajemnie na tyle, by móc podjąć decyzje, czy i w jakim rytmie rozpocząć psychoterapię.

Terapia par

Pracujemy z małżeństwami, osobami w związkach partnerskich jedno lub dwupłciowymi, które napotkały w swoim związku na poważne przeszkody, utrudniające im konstruktywną komunikację, blokujące przepływ pozytywnych emocji, co w konsekwencji prowadzi do oddalania się od siebie i brak nadziei na poprawę. Z parami spotykam się raz w tygodniu na półtoragodzinną sesję. Jedne pary potrzebują kilka spotkań, by zacząć samodzielnie rozwiązywać swoje problemy inne pracują dłużej np. pół roku.

Terapia przez skype

Dla osób z różnych przyczyn nie mogących regularnie przychodzić na sesje

Dla wielu osób ustalenie stałej godziny sesji raz lub dwa razy w tygodniu nie jest możliwe, np. ze względu na charakter pracy, problemy zdrowotne lub pobyt za granicą. Dla tych osób jesteśmy dostępne na skypie. Każdorazowo umawiamy się na następną sesję, ważne jest jednak, by sesja odbywała się przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Superwizja dla profesjonalistów

Indywidualna i dla zespołów

To oferta dla psychologów pracujących już z pacjentami, która ma im pomóc lepiej rozumieć swoich pacjentów i trafniej rozpoznawać ich problemy i potrzeby, a także wybierać optymalne dla pacjenta formy pomocy. Superwizja pomaga też terapeucie rozumieć procesy, które zachodzą pomiędzy nim a pacjentem, tak, by mógł z nich skorzystać w pracy z pacjentem.

Przyjmujemy pacjentów z Warszawy i okolic a także z Olsztyna i okolic.